خرید ممبر واقعی و ایرانی تلگرام

در چند سال اخیر انواع مختلفی از تلگرام تولید شده است که به دلایلی مخاطبان را به خود جذب کرده‌اند. خرید ممبر تلگرام به روش اد اجباری از طریق همین تلگرام‌ها انجام می‌شود.

برنامه نویسان این تلگرام‌ها را به صورتی برنامه ریزی کرده‌اند که قابلیت اد کردن اجباری مخاطبان را داشته باشند. اگر شما نیز از این تلگرام‌ها استفاده می‌کنید حتما تا به حال بدون اختیار به عضویت انواع کانال‌ها درآمده‌اید.در واقع شما به روش اد اجباری ممبر کانال ها می‌شوید.

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

  • می توان گفت مهمترین مزیت خریدن ممبر پاپ آپ این است که کاربر به صورت کاملا اختیاری به کانال شما وارد می شود. بنابراین به شکل فعال‌تری مطالب کانال شما را دنبال می‌کند. احتمال ریزش در این روش بسیار کمتر است. زیرا کاربر با ا‌ختیار خود و صرفا با مشاهده‌ی تبلیغات عضو کانال شده است.

  • مزیت دیگر خرید ممبر به روش پاپ آپ، افزایش قابل توجه بازدید پست‌های اخیر کانال شما است. چرا که در این روش زمانی که کانال شما برای افراد تبلیغ می‌شود، فرد وارد کانال شده و با مشاهده‌ی پست‌های اخیر تصمیم به ماندن یا خروج از کانال می‌گیرد.

خرید ممبر پروکسی تلگرام

بهترین و با کیفیت ترین نوع ممبر تلگرام ، بهترین گزینه برای کانال های فروشگاهی

در این روش کاربری که با پروکسی به تلگرام متصل میباشد کانال شما را در بالای لیست کانال های خود به صورت اسپانسر میبیند بعد از ورود و بررسی مطالب شما در صورت علاقه مندی  عضو کانال میشود و این فرایند تا جذب تعداد مورد نظر ادامه پیدا خواهد کرد

خرید ممبر فیک و آفلاین

این روش برای کاهش هزینه‌ی افزایش ممبر استفاده می‌شود. چرا که در این روش تبلیغات انجام نمی‌شود. افرادی که به دنبال خرید ممبر ارزان قیمت هستند معمولا از این روش استفاده می‌کنند.

در این روش صرفا تعدادی اکانت مجازی با نام‌های مشابه و بدون عکس پروفایل به کانال شما اضافه می‌شوند. ابتدا نیاز کانال خود را شناسایی کنید. اگر صرفا به افزایش اعداد ممبر و بازدید احتیاج دارید و به دنبال افزایش نشر واقعی مطالب نیستید، می‌توانید از روش خرید ممبر فیک استفاده کنید.

خرید بازدید تلگرام

– بازدید واقعی و ایرانی تلگرام : در این روش برای پست های کانال شما به مقدار سفارش بازدید های کاملا واقعی توسط کاربرانی ایرانی ثبت میشود و بهترین نوع سین و ویو در تلگرام میباشد !– نوع سفارش و سین مدت دار : با توجه به نیاز خود میتوانید از ۵ پست آخر الی ۱۰ پست آخر کانال خود در تعرفه های مختلف بازدید خریداری کنید.